Pozíció kategóriák

2024.07.12. 16:00:21 - Értékesítés, Kereskedelem - Vecsés

E-mobilitási megoldások értékesítő

Ügyfelünkhöz keresünk egy tapasztalt értékesítőt, aki az elektromos autó töltők, és a hozzájuk kapcsolódó töltésmenedzsment rendszerekkel (elszámolási és load-balancing), illetve intelligens és komplex épület energetikai menedzsment megoldások értékesítéséért fel.
Értékesítési célcsoport: Társasházak(új), Irodaházak, Ipari parkok, Gyártó cégek, Ingatlanfejlesztők, Parkolóházak, KKV-k akik saját/bérelt telephellyel rendelkeznek.

Feladatok:
  • Új ügyfelek szerzése.
  • CRM rendszer pontos/precíz használata.
  • A megadott értékesítési KPI-ok követése.
  • A piaci szegmens feltérképezése.
  • Célcsoportra vonatkozó szűrések paraméterezése, elkészítése
  • DM levél küldések felügyelete, értékelése, az ebből keletkező leadek kezelése.
  • Ügyfelek proaktív keresése.
  • Meglévő kapcsolatrendszer hatékony használata.
  • Sales Asszisztens(ek) feladatainak kiosztása, felügyelete.

Elvárások:
  • Legalább 5+ éves B2B értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Gyors adaptációs képesség a technológiához és a kínált szolgáltatásokhoz.
  • Komplex, előrelátó gondolkodásmód.
  • Műszaki irányultság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • korábban műszaki üzemeltetési területen eltöltött gyakorlat előny.
  • Önálló munkavégzésre képes, nagy gyakorlattal használ különböző üzleti és ingatlan adatbázisokat.
  • A piaci szegmens önálló feltérképezésére képes és ebből tud lead/opportuninty listákat generálni
  • A megadott B2B szegmensben rendelkezik kapcsolatrendszerrel.

Amit ajánlunk:
céges autó
felső limit nélküli jutalék szerzés